שירות ואחזקה שנתיים
שירות מיידי מהיום להיום מעל 20 שנות נסיון, תיקון צילרים ויחידות קצה.
052-2588610
שירות ואחזקה שנתיים
המזגן הוא אחד ממוצרי הצריכה הבסיסיים ביותר במדינה כמו ישראל. בחורף יותר ויותר אנשים משתמשים בו ולא בתנורי חימום, משום שמדובר במכשיר חשמלי בעל צריכה אנרגטית נמוכה יחסית, אולם בקיץ הוא כמעט הכרחי. אין את האפשרות כיום לעבור את הקיץ בשלום בלי מזגן, בלי צינון החדר, או כל חדר. אחד המצבים הבעייתיים ביתר הוא מזגן שמפסיק לעבוד מכל סיבה שהיא דווקא כשצריך אותו הכי הרבה ואם כבר נוצרת בעיה, אז צריך להזמין טכנאי.

 
בטרם מזמינים טכנאי, חשוב להכיר מספר טיפים שיכולים לעזור לנו לשמור על התפקוד האופטימאלי של המזגן לאורך זמן. יש כמה בעיות בסיסיות שאפשר לפתור באמצעות אחזקת מזגנים בסיסית. הטיפ הראשון הוא בנוגע לניקוי המסננים. כאשר אנו מזהים שהמזגן מתחיל לעבוד קשה יותר כדי לחמם או לקרר, או שהוא לא מצליח להגיע בקלות שאנו מכירים אל הטמפרטורה שהגדרנו לו, יכול להיות שיש בעיה במסננים. כל מה שצריך לעשות זה לאתר את המסננים, כאשר לרוב הם נמצאים בחזית המכשיר, שוטפים אותם היטב במים חמים או בזרם חזק כדי להסיר את כל האבק, מייבשים היטב ומחזירים אל המקום. כך המזגן יכול להמשיך ולינוק אוויר כמו שצריך.

 
טיפ נוסף הוא פתיחה של סתימה בצינור הניקוז. זו גם לא בעיה גדולה, משום שבעלות של מספר שקלים ניתן לרכוש צינור ניקוז חדש שמחליפים במהירות.
בעיה נפוצה במזגנים היא מחסור במזגן. עקרונית יש את מי שיכולים לרכוש מיכל כדי למלא באופן עצמאי, אבל אם צריך למלא גז בתדירות גבוהה, כנראה ויש בעיה של דליפת גז וכאן כבר מדובר בעלות גבוהה הרבה יותר וכן צריך להזמין טכנאי שיבדוק, יאבחן ויתקן.
אחזקת מזגנים היא לא משימה מורכבת, אבל בהחלט צריך להיות מודעים לה. אחת לתקופה יש לבצע בדיקות פשוטות שיכולות לחסוך הוצאה כספית גבוהה ועל אחת כמה וכמה את עוגמת הנפש של היתקעות בלי מזגן בתקופה שבה עוד רבים אחרים צריכים להזמין את הטכנאי. לכן, חשוב להכיר את המכשיר הממזג ולשמור עליו לאורך זמן.
זקוקים לייעוץ של טכנאי מזגנים ללא עלות?
השאירו פרטים ונחזור בהקדם.

שירות ואחזקה שנתיים
תודה על פניתכם
קיבלנו את פנייתכם! 
נשוב אלכם בהקדם
המלצות
מה אומרים עלינו
תמונות מהשטח
צוות מקצועי ואמין
052-2588610