שירות והתקנה פנקולים
תחזוקה נכונה של מזגנים - לשימוש יעיל ופעולה תקינה
052-2588610
שירות והתקנה פנקולים
חשוב מאוד לבצע תחזוקת מזגנים מקצועית בכל עת, בשביל לשמור על המזגן ולהאריך את תוחלת החיים שלו, ובשביל ליהנות ממיזוג איכותי וחסכוני.

כולנו משתמשים במזגנים, בעיקר בימים החמים והמהבילים של הקיץ. הקיץ הזה ומתקרב, והטמפרטורה בארץ עולה מעלה. האם אתם מצוידים במזגנים יעילים ותקינים? האם אתם מרוצים מהתפקוד של המזגנים שלכם? חשוב כי תדעו שגם אם המזגן פועל כראוי ואינו חורק או מטפטף, חשוב לבצע עבודות תחזוקה. כי מזגן מתוחזק הוא מזגן שפועל היטב, לעומת מזגן מאובק וכזה שאינו נבדק על ידי בעל מלאכה – שעלול לצרוך חשמל במידה מוגזמת, לספק לכם אוויר מאובק ואף להישבר ביום אחד חם ומהביל...

מה לעשות כדי לתחזק את המזגן בצורה נכונה?
בשביל לבצע את התחזוקה הנכונה של המזגן, בשביל לוודא כי מערכות המיזוג וגם פנקולים הם במצב ראוי חשוב לפנות אל בעל מלאכה אמין ומקצועי. בעל מלאכה זה יגיע אחת לתקופה ויבצע בדיקה של מזגנים וניקוי פנקולים וצ'ילרים. בדיקה זו וביצוע משימות נחוצות אלו ישמרו את המזגנים ויסייעו לכם לשמור עליהם תקינים לאורך זמן.

חשוב כי תמצאו את בעל המלאכה האמין וההגון, זה שיגיע אליכם לבית או לעסק, ויבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כמו כן עליכם למצוא את בעל המלאכה המקצועי והמיומן. רק הוא יוכל לבצע את העבודה בצורה טובה ביותר. פעמים חלות תקלות שבעל מלאכה מקצועי יוכל לפתור אותם על נקלה ללא החלפות משמעותיות או עבודה ממושכת. ואילו מי שאינו מיומן דיו עלול לאבחן תקלה מהותית או לבצע החלפה של חלק יקר. ההוצאה הזו עשויה להיות מיותרת. פנו אל בעל מלאכה מקצועי שמכיר לעומק את המזגן על כל חלקיו, הוא זה שיבצע עבודה איכותית של כל חלקי המזגן ויחזיר את המזגן שלכם לפעילות.

תחזוקה נכונה של פנקולים הינה נחוצה למען פעילות תקינה של מערכות המיזוג.

פנו אלינו! אור שיווק פתרונות מתקדמים למיזוג אוויר. אנחנו נבצע עבורכם עבודה איכותית ותחזוקה שתבטיח לכם תקופה של מיזוג איכותי, נעים וחסכוני.
זקוקים לייעוץ של טכנאי מזגנים ללא עלות?
השאירו פרטים ונחזור בהקדם.

שירות והתקנה פנקולים
תודה על פניתכם
קיבלנו את פנייתכם! 
נשוב אלכם בהקדם
המלצות
מה אומרים עלינו
תמונות מהשטח
צוות מקצועי ואמין
052-2588610