בניית חדרי קירור
שירות מיידי מהיום להיום מעל 20 שנות נסיון, תיקון צילרים ויחידות קצה.
052-2588610
בניית חדרי קירור
חברת "שרון מיזוג אוויר" מתכננת ומייצרת מערכות קירור והקפאה המשלבות יחידות קירור שקטות במיוחד גם ללקוחות מן התעשייה, וכן מספקת שירותי התקנה ותחזוקה תעשייתיים.

הקמה של חדרים תעשייתיים עבור קירור חללים בעזרת בנייה נכונה של חדר קירור מבודדים המשלבים פוליאוריטן (מוקצף) יצוק, תפחית משמעותית את צריכת החשמל עד כ- 30%.

חדרים תעשייתיים המיועדים לקירור מכילים כמויות גדולות של מזון בהקפאה כמו בשר, ירקות, מוצרי חלב ועוד. בניית חדרי קירור והקפאה מודולריים הכוללים יציקות מתאימים במיוחד גם לאטליזים, למאפיות, רשתות שיווק, סופרמרקטים, מכולות, מסעדות וכל המטבחים המקצועיים.

חדרי קירור והקפאה עם בקרת לחות
חשוב לדעת כי מלבד טמפרטורה נכונה יש צורך לשמור ולשלוט על עוצמת עוצמת הקירור יחד עם רמת לחות מתאימה בתוך חדר הקירור. דבר זה נעשה ע"י תכנון ראשוני מדויק טרם בניית חדר קירור, לצד שילוב של לוחות בקרה מתאימים המפעילים אמצעי ייבוש ולחלוח.

חברת "אגריקור" המעניקים לכם מוצר מושלם כחלק מבנייה, הקמה ייעוץ ותכנון חדרי קירור ברמה גבוהה ביותר עם 3 שנות אחריות והתחייבות ל- 100% שביעות רצון. חברת אגריקור תעניק לכם שירות ארוך טווח הכולל זמינות גבוהה במיוחד של 24/7.

חברת "אגריקור" מעניקה לכם בקרת טמפרטורה ובקרת לחות, רגשים וחיישנים מתקדמים אשר מעדכנים את חדר הבקרה בכל רגע נתון על מצב הטמפרטורה ועל כל תקלה שמתרחשת. על כל תקלה ניתן להשתלט מרחוק ולטפל בה מיידית.

בין שירותינו ניתן לקבל גם:
יחידת קירור מסחרי, מכונות קרח תעשייתיות, קירור מסחרי, בניית חדרי הקפאה, הקמה, תכנון ותיקון ועוד…
זקוקים לייעוץ של טכנאי מזגנים ללא עלות?
השאירו פרטים ונחזור בהקדם.

בניית חדרי קירור
תודה על פניתכם
קיבלנו את פנייתכם! 
נשוב אלכם בהקדם
המלצות
מה אומרים עלינו
תמונות מהשטח
צוות מקצועי ואמין
052-2588610